Reference

Když se mnou uděláte zkušenost, podělte se s okolím. Váš názor je pro mě důležitý a pomáhá ke zlepšení mých služeb a k motivaci pokračovat dál.


Napsali  o mě :-)

Paní Anežku mohu jen a jen doporučit. Založila jsem dceři stavební spoření a nevěděla si rady s přihlášením přes internet. Stačilo jen napsat email se žádostí o pomoc a během jednoho dne jsem měla veškeré potřebné podklady a informace!

Nemusela jsem se o nic starat, vše za mne bleskurychle vyřídila :-)

JitkaSlužeb Anežky jsme se rozhodli využít v rámci lepšího nastavení hospodaření s rodinnými financemi a zároveň pro založení stavebního spoření. Příjemně nás překvapily hned dvě věci - rychlost a efektivita se kterou se vše událo - protože jsme lidé veskrze pohodlní, neradi chodíme po úřadech a cokoli vyřizujeme osobně, ocenili jsme, že krom několika podpisů nemusíme hnout ani brvou. Vše se během pár dnů vyřešilo pohodlně online a to dokonce i nový účet, který se vyřídil jen za spolupráce emailu a kurýra. A další věc, která pro nás byla nesmírně milá - Anežka se nás nesnažila tlačit do žádných dalších produktů a služeb, které jsme nechtěli/nepotřebovali. Naopak, se zaměřila na to, abychom co nejlépe pochopili jak operovat s financemi, které máme k dispozici. Vyslechla si naše plány do budoucna a víme tedy k čemu v rámci budoucí kooperace budeme směřovat a společně pracovat. 

Kuba a Naty


" Dobrý den paní Čepeláková, velice Vám děkujeme za Vaši péči a snahu. Dobře se nám s Vámi pracuje a komunikuje. Obdivujeme, že jste vzhůru už tak brzo ráno. Každý náš dotaz jste zodpověděla srozumitelně a je vidět, že Vám záleží na tom, abychom i my pochopili, proč zrovna volit tuto cestu. Určitě se na Vás budeme obracet i do budoucna a rozhodně hodláme doporučovat Vaše služby i ostatním. 

Vaši spokojení klienti M+V

Ještě Vám dlužím hodnocení spolupráce: Jsem rád za cenové nabídky a rychlost, s jakou jste je pro mne připravila. Potěšilo mě i urgentní řešení dotazů a flexibilita mezi jednotlivými komunikačními kanály (mail, mobil). Celkově hodnotím spolupráci kladně. Martin 

Ahoj Anežko,

jsi prostě skvělá... děkuji mockrát.

Nasdílím a samozřejmě tě doporučím, opravdu jsem s Tvými službami nad míru spokojená.  Vendi